۰

وزش باد با سرعت 50 کیلومتر بر ساعت در قم

قم نیوز: رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: حداکثر سرعت وزش باد در استان طی روزهای آتی با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.
وزش باد با سرعت 50 کیلومتر بر ساعت در قم
وزش باد با سرعت 50 کیلومتر بر ساعت در قم
به گزارش قم نیوز محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف و در برخی ساعات وزش باد  است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 24 درجه و 42 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم 23 درجه و 43 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف، اواخر وقت افزایش ابر و سرعت وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم صاف تا کمی ابری است، گفت: در آن روز در اوایل شب شاهد وزش باد نسبتا شدید در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 50 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 25 درجه و 42 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 24 درجه و 44 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 32 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه کهک با 20 درجه و منطقه فدک با 44 درجه بود.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۹
کد مطلب: 90808
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *