۰

بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی از دفتر خبرگزاری فارس

قم نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از دفتر خبرگزاری فارس و فعالیت های رسانه ای این دفتر در استان قم بازدید کرد.
بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی از دفتر خبرگزاری فارس
بازدید رئیس دانشگاه علوم پزشکی از دفتر خبرگزاری فارس
به گزارش قم نیوز محمدرضا قدیر ظهر امروز به همراه برخی مسوولان دانشگاه علوم پزشکی قم ضمن حضور در دفتر خبرگزاری فارس با مدیر و خبرنگاران این مجموعه در استان قم دیدار و گفت وگو کرد.

وی در این دیدار با اشاره به فعالیت های رسانه ای این خبرگزاری در ایام شیوع کرونا اظهار کرد: خوشبختانه این رسانه به عنوان یکی از خبرگزاری های منبع و شاخص در استان قم، اقدامات ارزشمندی در راستای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در جامعه در ایام شیوع کرونا انجام داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم بیان کرد: در این ایام با توجه به لزوم جلب همکاری و مشارکت عمومی برای رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، رسانه ها تلاش های قابل توجهی انجام دادند که این اقدامات قابل تقدیر است.

سیدجواد اشرفی مدیر دفتر خبرگزاری فارس در استان قم هم در این دیدار با بیان اینکه از همان روزهای ابتدایی شیوع کرونا این رسانه سعی در انتشار اخبار موثق و آگاهی بخشی به جامعه داشت گفت: خوشبختانه در راستای تحقق این امر توانستیم با تشکیل قرارگاه رسانه ای به صورت هماهنگ با دانشگاه علوم پزشکی، موارد مختلف مد نظر برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه را پیگیری کرده و نتایج مطلوبی کسب کنیم.

انتهای پیام/ 137
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۸
کد مطلب: 90836
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *