۰

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اهانت به ساحت مقدس قرآن مجید و پیامبر اسلام را محکوم کرد

قم نیوز: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن مجید و پیامبر اسلام بیانیه صادر کرد.
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اهانت به ساحت مقدس قرآن مجید و پیامبر اسلام را محکوم کرد
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اهانت به ساحت مقدس قرآن مجید و پیامبر اسلام را محکوم کرد
به گزارش قم نیوز حادثه دردناک و شرارت‌آمیز اهانت به ساحت مقدس قرآن مجید و سوزاندن مصحف شریف الهی جنایتی بزرگ و غیرقابل‌گذشت است. این حرکت گرچه توسط جمعی از جاهلان حقیر و بداندیش واقع شد اما پشت پرده‌های پیچیده و کینه‌توزانه‌ای دارد که در یک زنجیره پلید در حال فعالیت است و خصمانه علیه مقدسات اسلامی کار می‌کند.

سیاست خصمانه اسلام‌ستیزی که توسط صهیونیسم بین‌الملل و استکبار جهانی هدایت می‌شود در اندیشکده‌ها و سازمان‌های صهیونیستی امریکا و برخی دولت‌های اروپایی طرح‌ریزی‌شده و برای اجرا به مزدوران جنایت‌کار سپرده می‌شود.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم این اقدام شنیع و همچنین بازنشر کاریکاتورهای اهانت‌آمیز نسبت به رسول اکرم (ص) را محکوم می‌کند و اعلام می‌دارد امت اسلامی و همچنین هر انسان آزاده و متفکری این اقدام را محکوم می‌کند و با آن مقابله عالمانه و عمیق خواهد کرد.

اقدامات ضد اسلامی جنون‌آمیز در بستر یک منطق آمریکایی شکل‌گرفته است و آن خطر ظهور تمدن اسلامی و بر هم خوردن نظم جهانی آمریکایی است. امروز اسلام دشمن درجه اول استکبار و جریان کفر و ظلم بین‌المللی است و به همین خاطر با تمام قوا به مصاف اسلام و امت اسلامی آمده‌اند.

ما در مقابل اسلام هراسی و اسلام‌ستیزی منفعل عمل نخواهیم کرد و با اراده بیشتری به تعمیق و ترویج معارف قرآنی خواهیم پرداخت. نور پر فروغ قرآن و شکوه و عظمت این مصحف شریف که سرشار از معارف الهی و انسانی است با جان و نفوس مسلمین گره خورده است و هرگزخاموش نخواهد شد.

نهاد‌های بین‌المللی اسلامی و اندیشمندان جهان اسلام، خط خبیث اسلام‌ستیزی را بشناسند و ریشه‌های این شجره ملعونه را قطع کنند. اهانت به ساحت مقدس نبی اکرم (ص) و قرآن کریم با بهانه آزادی عقیده در حقیقت ذبح آزادی و مثله‌مثله کردن جنایت‌آمیز عقیده است.

لازم است وزارت امور خارجه و نهادهای حقوقی بین المللی قاطعانه نسبت به این اهانت‌های زنجیره‌ای و هدفمند واکنش نشان دهند و از اندیشه و اعتقاد بیش از یک‌ونیم میلیارد مسلمان دفاع کنند.

«اَلاِسلام یَعلوا وَ لا یُعلی عَلَیه» حقیقتی است که امروز به یک واقعیت عینی تبدیل‌ شده است و شیطان‌های بزرگ و کوچک را از بلاد اسلامی و همچنین حکومت بر مستضعفان جهان رجم و طرد خواهد کرد. «وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ - سوره‌ الصف. آیه‌ 8».

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی - رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

انتهای پیام/ 137
شنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۷
کد مطلب: 91192
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *