۰

معماری و شهرسازی قم باید متأثر از حرم مطهر باشد

قم نیوز: استاندار قم با بیان اینکه حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) نگین شهر قم است، گفت: دغدغه اصلی ما محوریت حرم مطهر در تمام امور مربوط به شهر قم است و مباحث معماری و شهرسازی نیز باید متأثر از این حرم دنبال شود.
معماری و شهرسازی قم باید متأثر از حرم مطهر باشد
معماری و شهرسازی قم باید متأثر از حرم مطهر باشد
به گزارش قم نیوز بهرام سرمست سه شنبه شب در نشست هیأت مدیره سازمان زیباسازی، بهسازی و نوسازی اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س)، که با حضور آیت‌الله سید محمد سعیدی نماینده ولی فقیه در استان قم و سقائیان نژاد شهردار در سالن محراب حرم مطهر برگزار شد، حرم مطهر بانوی کرامت را نگین شهر قم دانست که باید تمام مباحث معماری، شهرسازی و سایر امور قم متأثر این حرم مطهر باشد.

وی با بیان اینکه تمام منابع استان قم صرف همین استان با اولویت حرم مطهر حضرت معصومه(س)می‌شود، افزود: تلاش می‌کنیم تا از ظرفیت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی به شیوه مطلوب در این استان بهره‌مند شویم.

استاندار قم با بیان اینکه جلسات باید دارای خروجی مشخص باشد، گفت: دغدغه اصلی ما محوریت حرم مطهر حضرت معصومه(س) در شهر قم است و ما نباید اجازه دهیم که وقفه‌ای در کار ایجاد شود و اگر کوتاهی صورت گرفته است باید هرچه سریع‌تر جبران شود.

وی خاطرنشان کرد: ما عشق به اهل‌بیت(ع) را بالاتر از تمام غیرت‌ها می‌دانیم و این اعتقاد ما است که هر چه در توان داریم برای اهل‌بیت(ع) انجام دهیم.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۹
کد مطلب: 91396
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *