۰

آخرین مهلت ثبت نام بیمه قالیبافان تا 5 مهر ماه

قم نیوز: رئیس اتحادیه بافندگان، تولید و فروش فرش استان قم از مهلت ثبت‌نام بیمه قالیبافان تا پنجم مهر ماه امسال خبر داد.
آخرین مهلت ثبت نام بیمه قالیبافان تا 5 مهر ماه
آخرین مهلت ثبت نام بیمه قالیبافان تا 5 مهر ماه
به گزارش قم نیوز ابوالفضل صادقی امروز با اشاره به شرایط در نظر گرفته شده برای بیمه قالیبافان اظهار کرد: اکنون قالیبافان گروه سنی 16 تا زیر 50 سال می‌توانند بیمه شوند و بر اساس ضوابط تعیین شده یک سال هزینه بیمه را دولت پرداخت می‌کند.
وی از پایان مهلت ثبت نام متقاضیان تا پنجم مهر ماه خبر داد و افزود: متقاضیان می‌توانند در مهلت مقرر از ساعت 8 تا 14 به آدرس خیابان باجک کوچه شماره سه، اتحادیه بافندگان، تولید و فروش فرش مراجعه کنند. ارائه کارت ملی، شناسنامه، یک قطعه عکس و کارت عضویت از اتحادیه در هنگام ثبت‌نام ضروری است.
رئیس اتحادیه بافندگان، تولید و فروش فرش استان قم با بیان اینکه 13 کارگاه غیر متمرکز و 8 کارگاه متمرکز قالیبافی در استان قم وجود دارد، گفت: 40 هزار نفر قالیباف در استان قم وجود دارد که از این تعداد 6 هزار نفر بیمه تأمین اجتماعی هستند.
وی به مشکلات قالیبافان اشاره کرد و افزود: قالیبافان به دریافت تسهیلات برای خرید مواد اولیه و وام کم‌بهره با درصد پایین نیازمند هستند.
صادقی با اشاره به مزایای بیمه قالیبافان گفت: مستمری پیری، از کارافتادگی کلی در اثر حادثه ناشی از کار، از کارافتادگی کلی غیر ناشی از کار و برخورداری بازماندگان تحت تکفل بیمه شده متوفی از جمله مزایای این بیمه محسوب می‌شود.
انتهای پیام/ 137
جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۱۶
کد مطلب: 91561
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *