۰
در جلسه شورای برنامه ریزی استان قم مطرح شد:

ضرورت یکپارچه سازی منابع اعتبارات استان در قانون بودجه

قم نیوز: معاون استاندار قم با اشاره به اینکه منابع بودجه دستگاه های استان قم ملی و استانی است گفت: این مسئله مشکلاتی را بوجود آورده که ضروری است اعتبارات استان یکپارچه شود.
ضرورت یکپارچه سازی منابع اعتبارات استان در قانون بودجه
ضرورت یکپارچه سازی منابع اعتبارات استان در قانون بودجه
به گزارش قم نیوز محسن بهشتی ظهر پنجشنبه در جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی استان قم اعتبارات بخشی از دستگاه‌های اجرایی استان قم را از منابع ملی و بخشی دیگر از منابع استانی است، گفت: با توجه به اینکه در سال‌های اخیر دولت با محدودیت منابع مالی روبرو بوده اعتبارات این دستگاه‌ها نیز با مشکلات و تغییرات مواجه شده است که این مسئله سبب ایجاد مشکلات و تنش در استان شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم افزود: اکنون که به تدوین بودجه نزدیک می‌شویم باید تدابیری اتخاذ شود تا در تدوین بودجه در زمینه اعتبارات و اختصاص آن یکپارچگی صورت گیرد و نحوه پرداخت دولت نیز پیگیری تا مشکلات حل شود.

در ادامه این جلسه احمد امیرآبادی درباره یکپارچه‌سازی اعتبارات دستگاه‌های اجرایی استان گفت: ابتدا باید گزارشی از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان از وضعیت بودجه دستگاه‌ها استان و دلیل استفاده آنها از بودجه‌های ملی تهیه شود.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: اگر این گزارش به موقع تهیه شود می‌توان این مشکل را در مجلس شورای اسلامی پیگیری و در زمان طرح بودجه در کمیسیون تلفیق آن را لحاظ کنیم.
انتهای پیام / 137
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۰
کد مطلب: 92039
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *