۰

فاز یک تونل جمهوری در مراحل پایانی/ انجام تملکات پروژه تا 1400

قم نیوز: مدیر منطقه دو شهرداری قم از انجام مراحل پایانی فاز یک تونل جمهوری خبر داد و گفت: تونل جمهوری اسلامی به طول 800 متر بوده که بخش مهم آن در بلوار نور شرقی در حال احداث است.
فاز یک تونل جمهوری در مراحل پایانی/ انجام تملکات پروژه تا 1400
فاز یک تونل جمهوری در مراحل پایانی/ انجام تملکات پروژه تا 1400
به گزارش قم نیوز رضا رحیمی امروز پروژه بلوار جمهوری اسلامی را یکی از پروژه‌های شاخص و کلیدی در سطح شهر دانست و اظهار کرد: این پروژه از اواخر سال پیش در دو فاز کلید خورده که بخشی از آن به‌صورت تقاطع غیر هم‌سطح طراحی‌شده که منطقه دو را به منطقه چهار متصل می‌کند.

مدیر منطقه دو شهرداری قم تملک املاک بلوار جمهوری اسلامی را به‌عنوان فاز دو این پروژه تشریح کرد و گفت: فاز نخست این پروژه در سال 96 به بهره‌برداری رسیده است.

وی مختصات تونل بلوار جمهوری را مورد بررسی قرارداد و تصریح کرد: تونل جمهوری به طول 800 متر طراحی ‌شده که بخش نخست آن به طول 350 متر در حال اجرا بوده و تا مدول 6 سقف آن تکمیل شده است. در این مسیر بیش از 90 پلاک قرار داشت که حدود 60 پلاک خریداری و مابقی در حال تملک است.

رحیمی به مشکلات تأسیسات شهری در این پروژه نیز اشاره کرد و افزود: جابه‌جایی تأسیسات شهری مانند برق فشارقوی به‌صورت مرحله‌ای و با کمترین خسارت انجام ‌شده است.

وی با ابراز امیدواری از مشارکت صاحبان دارای املاک در مسیر برای تکمیل پروژه تونل جمهوری اسلامی تا پایان سال اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده تا سال 1400 بخش مهمی از املاک در مسیر پروژه، تملک و خریداری می شود.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۸
کد مطلب: 92130
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *