۰

بازدید سرزده معاون امور هماهنگی اقتصادی استاندار از نانوایی‌های قم

قم نیوز: معاون امور هماهنگی اقتصادی استاندار قم از چند واحد نانوایی در نقاط گوناگون شهر قم به صورت سرزده بازدید کرد.
بازدید سرزده معاون امور هماهنگی اقتصادی استاندار از نانوایی‌های قم
بازدید سرزده معاون امور هماهنگی اقتصادی استاندار از نانوایی‌های قم
به گزارش قم نیوز محسن امیدیان معاون امور هماهنگی اقتصادی استاندار قم با بازدید سرزده از چند نانوایی ضمن گفت و گو با نانوایان و مشتریان از نزدیک روند فعالیت این نانوایی ها را مورد بررسی قرار داد و گفت: خوشبختانه استان قم از بابت ذخایر کالا‌های اساسی از جمله آرد و نان در شرایط بسیار مطلوبی قرار دارد و جای هیچ گونه کمبود و نگرانی نیست.

او  با اشاره به کنترل و نظارت مستمر بر فعالیت نانوایی‌ها در روز‌های اخیر گفت: بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده، تعدادی از نانوایی‌های سطح شهر موظف شده اند که بیش از ساعت کار همیشگی و تا نیمه‌شب اقدام به پخت نان کنند که در این زمینه جا دارد از همراهی و همکاری اتحادیه، صاحبان نانوایی و دیگر عوامل سپاسگزاری و قدردانی کنم.

معاون امور هماهنگی اقتصادی استاندار قم گفت: نظارت بر وضعیت نانوایی‌های استان با هدف جلب رضایت مردم با جدیت در دستور کار قرار دارد و با متخلفانی که حقوق مردم را تضییع کنند، به شدت برخورد قانونی می‌شود.

موضوع کیفیت پخت نان، سهمیه آرد، ساعت کاری، زمان تعطیلی واحد‌ها و مسائل بهداشتی نانوایی‌ها از جمله موارد مورد ارزیابی در بازید معاون استاندار قم بودند.


انتهای پیام / 106
شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹
کد مطلب: 104301
مرجع : قم نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *