۰

دعوت از فرنگی‌کاران قم برای حضور در اردوی رقابت‌های جهانی صربستان

قم نیوز: رئیس هیات کشتی استان قم گفت: ۲ نفر از فرنگی کاران استان قم برای حضور در مسابقات جهانی صربستان به اردوی ملی دعوت شدند.
دعوت از فرنگی‌کاران قم برای حضور در اردوی رقابت‌های جهانی صربستان
دعوت از فرنگی‌کاران قم برای حضور در اردوی رقابت‌های جهانی صربستان
به گزارش قم نیوز هادی علیایی شامگاه یکشنبه اظهار داشت: مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان از ۱۹ تا ۲۷ شهریور ماه امسال در شهر بلگراد پایتخت کشور صربستان برگزار می‌شود و ۲ فرنگی کار قمی در این اردو شرکت می‌کنند.

رئیس هیأت کشتی استان قم افزود: مرحله جدید اردوی تیم ملی، هشتمین مرحله از اردوهای آمادگی است که روزهای ۶ لغایت ۱۶ تیرماه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اردوی تیم ملی در خانه کشتی کمپ تیم‌های ملی در تهران برگزار می‌شود گفت: علیرضا نجاتی فرنگی کار با سابقه قمی در این اردو در وزنی جدید و در ۶۳ کیلوگرم تمرین خواهد کرد. وی ادامه داد: محمدجواد رضایی دیگر کشتی گیر قمی است که در وزن ۶۷ کیلوگرم در اردوی تیم‌ملی حاضر می‌شود.

علیایی اظهار داشت: محمدجواد رضایی فرنگی کار ۶۷ کیلوگرمی قم هفته گذشته در رقابت‌های بین المللی کشتی جام پلیکونه ایتالیا صاحب مدال برنز شد.

رئیس هیأت کشتی استان قم عنوان کرد: رضایی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل مورتن تورسن از نروژ با نتیجه ۲ بر ۱ به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

وی ادامه داد: رضایی در این مرحله به مصاف حسرت جعفراف از آذربایجان رفت و با شکست مقابل این حریف راهی دیدار رده بندی شد تا برای کسب مدال برنز با حریفی از کشور سوئد دیدار کند.

علیایی افزود: فرنگی کار قمی در دیدار رده بندی به مصاف نیکلاس اوهلن از سوئد رفت و با نتیجه ۷ بر ۲ پیروز میدان بود تا صاحب گردن آویز برنز شود.
انتهای پیام / 137
دوشنبه ۶ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶
کد مطلب: 104985
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *