۰

فرمانده سپاه استان قم: آبرسانی به 12 روستای استان به همت بسیج سازندگی انجام می‌شود

قم نیوز: فرمانده سپاه استان قم گفت: آبرسانی به روستاها به همت بسیج سازندگی یک پروژه سراسری و ملی است و در استان قم ۱۲ روستا در دستور کار قرار گرفته است.
فرمانده سپاه استان قم: آبرسانی به ۱۲ روستای استان به همت بسیج سازندگی انجام می‌شود
فرمانده سپاه استان قم: آبرسانی به ۱۲ روستای استان به همت بسیج سازندگی انجام می‌شود
به گزارش قم نیوز سردار محمدرضا موحد ظهر امروز در حاشیه بازدید از پروژه آبرسانی به روستاهای قم، اظهار داشت: آبرسانی به روستاها به همت بسیج سازندگی یک پروژه سراسری و ملی است و در استان قم 12 روستا در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه در راستای اجرای پروژه‌های آبرسانی باید چهار دیزل ژنراتور پرتابل خریداری شود، تصریح کرد: در این راستا با قرارگاه امام حسن مجتبی(ع)، شرکت آبفا و شرکت مهندسی آب کشور قرارداد نوشته شده و بسیج سازندگی استان به عنوان معین استان کار را دنبال می‌کند.

فرمانده سپاه استان قم بیان کرد: این پروژه‌ها با فهرست بهای 1400 منعقد شده است و هیچ پیمانکاری با مبلغ قرارداد فوق و سختی کار موجود، حاضر به انعقاد این قرارداد نمی‌شد؛ با حضور گروه‌های تخصصی جهادی و ماشین‌آلات سپاه، کاهش هزینه‌ها از یک سو و سرعت پیشرفت از سوی دیگر در این پروژه‌ها اتفاق افتاده است.

موحد عنوان کرد: ایجاد خطوط لوله بین کرمجگون و بیدهند، اصلاح 6 کیلومتر از شبکه آب روستای خاوه و ایجاد خطوط لوله اصلی روستای تیره از چاه تا مخزن در دستور کار سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قم است.

وی تصریح کرد: پروژه آبرسانی به روستاهای قم در راستای توافقی که بین وزارت نیرو و سپاه در راستای آبرسانی به روستا انجام شده است این طرح در دستور بسیج سازندگی سپاه استان قم قرار گرفته و عملیات با سرعت قابل توجهی در حال انجام است.

فرمانده سپاه استان قم با اشاره به آبرسانی به 12 روستای قم ادامه داد: در سلفچگان روستای سنجگان و در کهک 11 روستا تعریف شده و کار در کهک شروع شده است و حضور گروه‌های جهادی و ماشین آلات سپاه، کاهش هزینه‌ها را به دنبال داشته است.

سردار موحد خاطرنشان کرد:  پروژه‌ها به خاطر سختی و دشواری کار از یک طرف و مبلغ پایین اجرا از طرف دیگر به بسیج سازندگی سپرده شده و رویکرد سپاه و بسیج در انجام این پروژه‌ها خدمات‌رسانی و محرومیت‌زدایی است.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۲
کد مطلب: 105640
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *