۰
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم عنوان کرد؛

امضای طومار قمی ها در حمایت از طرح عفاف و حجاب به رئیس جمهور

قم نیوز: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم گفت: مردم ولایت مدار و متدین شهر مقدس قم با امضای طوماری خطاب به ریاست جمهوری،حمایت خود را از طرح عفاف و حجاب اعلام کردند.
امضای طومار قمی ها در حمایت از طرح عفاف و حجاب به رئیس جمهور
امضای طومار قمی ها در حمایت از طرح عفاف و حجاب به رئیس جمهور
به گزارش قم نیوز حجت الاسلام علی اصغر گرجی در دیدار با آیت الله سید محمد سعیدی ضمن ارائه گزارشی از روند تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر مساجد و محلات استان قم گفت: یکی از اقداماتی که ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم انجام می‌دهد حضور در مساجد و گفت‌وگو با مردم و دعوت از مردم و تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر مساجد و محلات استان قم است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم افزود: با ائمه جماعات و هیئت امنای مساجد دیدار صورت گرفته و مقرر شد آنها به حوزه امر به معروف ورود کنند و ستاد نیز با تمام توان آمادگی دارد زمینه‌های لازم را فراهم کند و حمایت انتظامی و آموزشی انجام دهد.

وی خاطر نشان کرد: بهترین کمک مردم به مقوله امر به معروف و نهی از منکر مطالبه از مسئولان ارشد نظام است به همین خاطر مردم استان قم اعلام می‌دارند که طرفدار طرح حجاب و عفاف هستند و از مسئولان ترویج عفاف و حجاب را مطالبه‌گری می‌کنند.

گرجی یادآور شد: مردم ولایت مدار و متدین شهر مقدس قم با امضای طوماری خطاب به ریاست جمهوری، ضمن اعلام حمایت خود از طرح عفاف و حجاب، حراست ویژه از عفاف و حجاب جامعه را مطالبه کردند.
انتهای پیام / 137
يکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۶
کد مطلب: 105685
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *