یادواره شهدای کارکنان دولت در قم برگزار می‌شود

قم نیوز , 26 مرداد 1401 ساعت 10:38

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم گفت: برای نخستین بار یادواره شهدای کارکنان دولت در این استان برگزار می‌شود


به گزارش قم نیوز سید مهدی قریشی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم روز چهارشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری یادواره شهدای کارکنان دولت در استان قم، افزود: این یادواره در هفته دولت و در راستای برنامه‌های کنگره ملی شهدای استان قم برگزار خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم اضافه کرد: باید از تمامی ظرفیت‌ها برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر یادواره استفاده شود و لازم است برنامه‌های پیش‌بینی شده یادواره از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

وی با اشاره به حضور مقامات کشوری در این یادواره، ادامه داد: با توجه به حضور شخصیت‌های کشوری در این برنامه باید از ظرفیت‌های رسانه‌ای برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به‌درستی استفاده شود.

قریشی تاکید کرد: تمامی مدیران و دستگاه‌های اجرایی باید برای برگزاری این‌گونه یادواره‌ها و کنگره ملی شهدای استان قم اهتمام داشته باشند.

وی تصریح کرد: شهدا به این‌گونه برنامه‌ها نیازی ندارند، بلکه این ما هستیم که نیازمند به شهدا هستیم و چنین برنامه‌هایی حداقل تذکری برای امثال ماست که باید پاسخگوی خون شهیدان باشیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم ایجاد دبیرخانه دائمی یادواره شهدای کارکنان دولت در استان را خواستار شد و گفت: امیدواریم این برنامه هر ساله در این هفته برگزار شود.

انتهای پیام / 106


کد مطلب: 105841

آدرس مطلب: https://www.qomnews.ir/fa/news/105841/یادواره-شهدای-کارکنان-دولت-قم-برگزار-می-شود

قم نیوز
  https://www.qomnews.ir