۰

آیت‌الله سبحانی: شرکت در انتخابات از الزامات شرعی است

قم نیوز: مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه رأی‌دادن از الزامات شرعی بوده و حفظ نظام از اوجب واجبات است، گفت: باید همگی در انتخابات حضوری پرشور و باشکوه داشته باشیم.
آیت‌الله سبحانی: شرکت در انتخابات از الزامات شرعی است / ‌همگی حضوری پرشور و باشکوه داشته باشیم
آیت‌الله سبحانی: شرکت در انتخابات از الزامات شرعی است / ‌همگی حضوری پرشور و باشکوه داشته باشیم
به گزارش قم نیوز آیت‌الله جعفر سبحانی پیش از ظهر امروز در جلسه درس خارج اصول خود در مسجد اعظم قم، با نقل حدیثی از حضرت امام علی(ع) اظهار داشت: آن حضرت می‌فرمایند "اگر کسی نقطه قوتی در مدیریت داشته باشد من با او کار می‌کنم و دنبال آن نیستم که همه نقاط قوت در او جمع باشد."

مرجع تقلید شیعیان افزود: اگر بنا باشد دنبال کسی بروم که همه خصال خیر در او جمع باشد تنها می‌مانم، بنابراین اگر کسی یک نقطه قوت در او باشد با او کار خواهم کرد، به‌جز دو گروهی که مذهب ندارند و یا عاقل نبوده و دیوانه هستند.

وی با اشاره به انتخابات پیش‌ِروی مجلس شورای اسلامی گفت: آقایانی را که شورای نگهبان تأیید کرده‌اند لابد همگی یک نقطه قوتی دارند، ان‌شاءالله عاقل و متدین هستند ما نیز باید تلاش کنیم هر کدام از این آقایان را که این دو خصلت را دارند برای مجلس آینده انتخاب کنیم.

آیت‌الله سبحانی با تأکید بر اینکه رأی دادن از الزامات شرعی بوده و حفظ نظام از اوجب واجبات است، تصریح کرد: باید همگی در انتخابات حضوری پرشور و باشکوه داشته باشیم.

استاد سطوح عالی حوزه‌های علمیه قم با ابراز اینکه "عمل امروز و فردای ما امروز مکمل راهپیمایی 22 بهمن است" خاطرنشان کرد: برای آن‌که دشمن را خوار و او را سبک کنیم باید در انتخابات شرکت کنیم و ما هم شرکت خواهیم کرد.

انتهای پیام/ 137
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۷
کد مطلب: 86079
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *