۰

برنامه‌های اعیاد قربان و غدیر در استان قم برگزار نمی‌شود

قم نیوز: معاون استاندار قم گفت: با توجه به اینکه وضعیت استان قم در وضعیت هشدار قرار گرفته است هیچ‌گونه برنامه‌ای برگزار نمی‌شود.
برنامه‌های اعیاد قربان و غدیر در استان قم برگزار نمی‌شود
برنامه‌های اعیاد قربان و غدیر در استان قم برگزار نمی‌شود
به گزارش قم نیوز بیژن سلیمان‌پور امشب در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری مراسم دعای عرفه و نماز عید قربان اظهار داشت: با توجه به اعلام نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تصمیماتی که در کمیته امنیتی و انتظامی زیرمجموعه ستاد مدیریت کرونا ابلاغ شد و با توجه به روند افزایشی آمار کرونا مراسم روز عرفه و اعیاد قربان و غدیر در استان‌هایی که وضعیت سفید دارند برگزار می‌شود و در سایر استان‌ها ممنوع است.

وی افزود: با توجه به اینکه استان قم در وضعیت هشدار قرار گرفته هیچ‌گونه برنامه‌ای برگزار نشده و به شهروندان توصیه می‌شود از برنامه‌هایی که در صداوسیما و فضای مجازی برگزار می‌شود، کسب فیض کنند.

معاون استاندار قم بابیان اینکه هرگونه مراسم در این رابطه در استان‌های غیر‌سفید ممنوع است، بیان کرد: انشاءالله با همکاری شهروندان ‌و رعایت موارد بهداشتی برای شکست کرونا اقدام مؤثری داشته باشیم.

سلیمان پور خاطرنشان کرد: از شهروندان ‌تقاضا داریم رعایت پروتکل‌های بهداشتی را مدنظر قرار داده و در زمینهٔ رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شست و شوی دست‌ها اهتمام داشته باشند.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۲
کد مطلب: 90538
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *