يکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۴۶
کد مطلب : 91774
ششمین اطلاعیه سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران:

آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران #IWMF99

قم نيوز : ثبت آثار در سیزدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران از امروز، ۱۳ مهرماه ۹۹، به طور رسمی در سایت جشنواره آغاز می‌‌شود.
آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران #IWMF99
آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران #IWMF99
به گزارش قم نیوز دبیرخانه جشنواره وب و موبایل ایران با انتشار خبر آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران #IWMF99 اعلام کرد ثبت‌نام سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها مطابق روال سال‌های گذشته به صورت آنلاین خواهد بود و تمامی علاقه‌مندان برای شرکت در این رقابت می‌توانند از ساعت ۱۳ و ۱۳ دقیقه روز یکشنبه ۱۳ مهر ماه با مراجعه به سایت www.iwmf.ir سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خود را برای حضور در این رقابت ثبت‌نام کنند. 

سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها پس از ثبت‌نام و شرکت در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران توسط کمیته پذیرش مورد بررسی قرار خواهند گرفت و پس از تایید اولیه به صورت رسمی در جشنواره شرکت داده خواهند شد. 

سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها همچنین می‌توانند پس از ثبت‌نام و تایید کمیته پذیرش و با قرار دادن کد رای‌گیری مردمی در سایت خود در بخش رای‌گیری مردمی و انتخاب بهترین سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فارسی از دیدگاه مردم، شرکت کنند. 

داوری جشنواره وب و موبایل ایران نیز پس از پایان زمان ثبت‌نام در ۳۰ آبان ماه و از اول آذر ماه آغاز خواهد شد و تمام مدیران کسب‌وکار و همچنین توسعه‌دهندگان وب و موبایل ایران می‌توانند در داوری مرحله اول انتخاب بهترین سایت‌ها و اپلیکیشن‌های ایران مشارکت کنند. 

داوری جشنواره وب و موبایل ایران هر ساله در سه مرحله با مشارکت بیش از ۳۰۰۰ نفر از فعالین این صنعت به صورت آنلاین برگزار می‌شود. 

شایان شلیله:‌ روزهای سخت اکوسیستم استارت آپی تمام می‌شود
شایان شلیله، بنیان گذار جشنواره وب و موبایل ایران در خصوص شروع ثبت‌نام در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران گفت: ۴ سال گذشته سال‌های سختی بر اکوسیستم‌ استارتاپی گذشته. ۴ سال است که ما به خودمان می‌گوییم این دیگر سخت‌ترین سال خواهد بود و به امید گشایش سال بعد می‌نشینیم. اما جالب اینکه این سختی هر ساله برای ما تبدیل به یک شیرینی در روز اختتامیه جشنواره می‌شود. جشنواره‌ای که در آن بازنده و برنده؛ همه با هم تصمیم داریم این اکوسیستم را منسجم‌تر و‌ محکم‌تر بسازیم و امید داریم که تلاش‌های ما بی‌نتیجه نخواهد ماند و این روزهای سخت تمام خواهد شد.

وی افزود: با توجه به اینکه هر ساله تمام بخش‌های جشنواره، به صورت آنلاین برگزار می‌شد، شیوع بیماری کرونا در مراحل ثبت‌نام و داوری تاثیر و یا خللی ایجاد نکرده است و فقط شاهد تغییرات اجرایی در مراسم اختتامیه و نحوه اعلام برندگان خواهیم بود."

میلاد احرام پوش: بازبینی مجدد گروه‌ها، سبب بهبود بخش‌های مختلف جشنواره خواهد شد
میلاد احرام‌پوش، دیگر بنیان گذار جشنواره وب و موبایل ایران نیز گفت: خوشحالم که امسال هم به مانند ۱۲ سال گذشته، ثبت‌نام آثار در جشنواره وب و موبایل ایران آغاز شده و کرونا باعث وقفه در فرآیندهای جشنواره نشد. امسال سعی کردیم با بازبینی مجدد گروه‌ها، خصوصا در بخش کسب و کار و همچنین در بخش بازی‌ها، تمرکز بیشتری بر روی بهبود این بخش‌ها داشته باشیم. همچنین امیدواریم امسال با توجه به تغییر در نوع برگزاری اختتامیه، شاهد اختتامیه جذابی باشیم. در نهایت امیدوارم بتوانیم قدم کوچکی در جهت امیدبخشی به جوانانی که قدم در راه پر چالش کسب‌وکارهای نوپا گذاشته‌اند، برداریم.

رضا الفت‌نسب، از اعضای شورای سیاست گذاری جشنواره وب و موبایل ایران نیز تصریح کرد: امسال سعی داریم در برخی از گروه های محتوایی از داوران تخصصی استفاده کنیم. این کار به منظور افزایش کیفی نامزدها صورت می‌پذیرد.

وی افزود: داورهای تخصصی اقدام به ارائه نظرات به گروه داوری اصلی جهت تصمیم نهایی برای انتخاب نامزدها خواهند کرد.

رضا جمیلی: اکوسیستم استارت آپی ایران در حال پوست انداختن است
رضا جمیلی عضو دیگر شورای سیاست‌گذاری سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران نیز به تغییرات اکوسیستم در این دوران سخت اشاره کرد و گفت: اکوسیستم استارتاپی ایران در حال پوست انداختن است و این پوست‌اندازی هم‌زمان شده با یکی از دوره‌های رکود اقتصادی کشور. شاید بسیاری این هم‌زمانی را درست تحلیل نکنند و پایان دوره استارتاپ‌ها و جریان استارتاپی را اعلام کنند. اما به نظر می‌رسد بازیگران این فضا در حال تغییر هستند و در دو سال آینده برخی چهره‌ها و بازیگران تاثیرگذار سال‌های گذشته به‌طور کلی از این فضا خارج شده و چهره‌ها و بازیگران جدیدی جای آن‌ها را بگیرند.

وی افزود: حجم سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده در همین ماه‌هایی که از سال ۹۹ می‌گذرد به نسبت شرایطی که درآن به سر می‌بریم امیدواری‌ها به آینده این فضا را بیشتر می‌کند. از این رو و در این مقطع که با تحولات زیادی همراه است برگزاری جشنواره وب و موبایل و حضور پرقدرت کسب‌وکارهای آنلاین در آن اهمیتی دوچندان پیدا کرده. امیدوارم که جشنواره امسال فارغ از شکل و شمایل برگزاری‌اش بتواند در شناسایی جریان‌های آینده‌دار و کسب و کارهای خوش‌آتیه آن نقش مهمی را ایفا کند. این یکی از ماموریت‌هایی است که امسال برای جشنواره در نظر گرفته‌ایم تا این رویداد مهم استارتاپی، نقش توسعه‌ای خود را کمافی‌سابق بازی کند.

نحوه شرکت در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
شرکت‌کنندگان بعد از ثبت‌نام و ایجاد پروفایل در وب‌سایت جشنواره به آدرس www.iwmf.ir با ورود به داشبورد و وارد کردن اطلاعات اثر خود می‎توانند در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل شرکت کنند. 

شرکت‌کنندگان می‌بایست در طی مسیر، گروه مناسب با سایت یا اپلیکیشن خود را انتخاب کنند. امسال گروه‎بندی جشنواره شاهد تغییراتی بوده است، برای مشاهده گروه‎بندی سیزدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران می‌توانید به سایت جشنواره و صفحه گروه‌بندی‌ها به آدرس https://iwmf.ir/categories مراجعه کنید.

شرکت کنندگان می‌بایست پس از ثبت اثر و تکمیل مراحل تایید مالکیت، با مراجعه به پنل خود در سایت، روی گزینه "شرکت در جشنواره" کلیک کرده تا اثر به صورت کامل در جشنواره شرکت داده شود. 


ثبت نام اپلیکیشن‌ها
اپلیکیشن های موبایل نیز برای ثبت نام در سیزدهمین دوره همچون دوره‌های گذشته، باید به پنل توسعه‌دهندگان کافه بازار برای اپلیکیشن‌های اندرویدی و سیب‌اپ برای اپلیکیشن های آی‌‌او‌آس مراجعه کنند. فرایند ثبت‌نام برای سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران از طریق کافه بازار و سیب‌اپ به اطلاع توسعه‌دهندگان موبایل خواهد رسید.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص برگزاری سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران به آدرس www.iwmf.ir مراجعه کرده و یا ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.همچنین اطلاعات تکمیلی درباره معیارهای داوری در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران  در نشانی  https://iwmf.ir/news/iwmf99-categories-change/ در دسترس است و تغییرات گروه‌بندی در سیزدهمین جشنواره وب و موبایل ایران نیز در نشانی https://iwmf.ir/news/iwmf99-categories-change/ قابل مشاهده است.

انتهای پیام / 105
https://qomnews.ir/vdchkqnw.23nzqdftt2.html
نام شما
آدرس ايميل شما