۰

ارتحال آیت الله میرمحمدی برای حوزه‌های علمیه ناگوار بود

قم نیوز: مدیر حوزه‌های علمیه در پیامی ارتحال آیت الله سید ابوالفضل میرمحمدی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و عضو خبرگان رهبری را تسلیت گفت.
ارتحال آیت الله میرمحمدی برای حوزه‌های علمیه ناگوار بود
ارتحال آیت الله میرمحمدی برای حوزه‌های علمیه ناگوار بود
به گزارش قم نیوز در پیام تسلیت آیت الله علیرضا اعرافی آمده است: خبر ارتحال عالم فرزانه و محقق پارسا مرحوم حضرت آیت الله آقای حاج سید ابوالفضل میرمحمدی قدس الله نفسه الزکیه نماینده محترم مجلس خبرگان رهبری و عضو شورای عالی جامعه مدرسین برای حوزه قم و حوزه‌های علمیه ناگوار و تاثر برانگیز بود.

در ادامه این پیام آمده است: فقدان این چهره خدوم و انقلابی و برجسته که عمر مبارک خود را در خدمت به اسلام و انقلاب اسلامی و حوزه و ملت شریف ایران سپری کرد، به رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله و مراجع عظام تقلید دامت برکاتهم و حوزه‌های علمیه و بیت آن فقید سعید و بیوت وابسته تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم و علو درجات آن فقید سعید و حشر با اجداد طاهرینش و شکیبایی و پاداش نیک الهی را برای بازماندگان محترم و بیت شریف ایشان را از خداوند منان خواهانم.

در این پیام خاطرنشان شده است: رجاء واثق است که عموم حوزویان و اساتیدگرامی و طلاب ارجمند از مقام والا و خدمات علمی و اجتماعی و انقلابی این شخصیت برجسته قدردانی و تکریم لازم بعمل آورند .

انتهای پیام/ 110
دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
کد مطلب: 83846
مرجع : خبرگزاری فارس
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *