۰

۸۱۱ میلیارد ریال لوازم خانگی احتکار شده در قم کشف شد

قم نیوز: فرمانده انتظامی قم گفت: یک انبار لوازم خانگی به ارزش ۸۱۱ میلیارد و ۹۹ میلیون ریال در استان کشف شد.
۸۱۱ میلیارد ریال لوازم خانگی احتکار شده در قم کشف شد
۸۱۱ میلیارد ریال لوازم خانگی احتکار شده در قم کشف شد
به گزارش قم نیوز سردار سید محمود میرفیضی در گفت وگویی، در بیان جزییات این خبر افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی قم پس از بررسی های اولیه و با همراهی کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) و ضابطان قضایی سپاه استان، محل احتکار تعداد زیادی لوازم خانگی را در یک انبار شناسایی کردند.

وی گفت: پس از هماهنگی با مقام قضایی و ورود کارآگاهان به داخل انبار، محموله لوازم خانگی احتکار شده شامل؛ 38 دستگاه یخچال، 6 دستگاه ماشین لباسشویی، 65 دستگاه بخاری، 2 دستگاه کولرگازی و 9 دستگاه آبگرمکن کشف شد و کارشناسان، ارزش اموال کشف شده را در مجموع 811 میلیارد و 99 میلیون ریال اعلام کردند.

فرمانده انتظامی استان قم، با اشاره به دستگیری یک تَن و پلمب انبار مذکور اظهار داشت: متهم به همراه پرونده تشکیل شده، برای انجام مراحل قانونی، تحویل مرجع قضایی استان شد.

میرفیضی خاطرنشان کرد: خرید و فروش کالاهایی که در قانون، ثبت آن ها در سامانه ثبت انبارها الزامی است؛ امتناع از آن مشمول احتکار، قاچاق و سایر تخلفات صنفی می شود.

وی از همشهریان خواست: در صورت مشاهده تخلفات از طریق تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 و یا شماره تماس 38700046 پلیس امنیت اقتصادی استان، گزارش های خود را مطرح کنند.

انتهای پیام / 106
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۲
کد مطلب: 92900
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *