۰
رئیس جدید موسسه امام خمینی(ره):

میراث گران‌بهای آیت‌الله مصباح را صیانت و پاسداری می‌کنیم

قم نیوز: رئیس جدید موسسه امام خمینی(ره) گفت: باید میراث گران‌بهایی که آیت‌الله مصباح یزدی از خودشان بر جای گذاشت را قدر دانسته و با نهایت اخلاص و استمداد از اهل‌بیت(ع) در پویایی و بالندگی‌اش کوشش کرده و از آن صیانت و پاسداری کنیم.
رئیس جدید موسسه امام خمینی(ره): میراث گران‌بهای آیت‌الله مصباح را صیانت و پاسداری می‌کنیم
رئیس جدید موسسه امام خمینی(ره): میراث گران‌بهای آیت‌الله مصباح را صیانت و پاسداری می‌کنیم
به گزارش قم نیوز آیت‌الله محمود رجبی ظهر امروز در مراسم معارفه خود به‌عنوان مدیر جدید و اعضای هیئت‌امنای مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) که در سالن اجتماعات این موسسه برگزار شد، اظهار داشت: تلاش علمی و آموزشی را به کارخواهیم بست تا مسیر ترسیم‌شده مرحوم آیت‌الله مصباح یزدی زنده و بالنده باقی بماند.

وی افزود: باید میراث گرانبهایی که آیت‌الله مصباح یزدی از خودشان بر جای گذاشت را قدر دانسته و با نهایت اخلاص و استمداد از اهل‌بیت(ع) در پویایی و بالندگی‌اش کوشش کرده و از آن صیانت و پاسداری کنیم.

رئیس جدید مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با اشاره به لزوم تداوم مسیر علمی آیت‌الله مصباح یزدی بیان کرد: علامه مصباح در پیام خودشان به رهبری تأکید کرده بودند که «مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) که خار بزرگی در چشم دشمنان اسلام و نظام به شمار می‌رود، پیشرفت‌های آن رکود و کاهش نیابد و همچنان هر چه‌بهتر مسیر بالندگی را بپیماید.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تأکید بر اینکه راه ما همان راهی است که آیت‌الله مصباح یزدی برایمان ترسیم کرده‌اند و ما باید باقوت آن را ادامه دهیم، عنوان کرد: با توجه به عشق و علاقه‌ای که همه عزیزان به آیت‌الله مصباح داشتند، باید این عشق را افزون کرده و در عمل و در حفظ و بالندگی این مؤسسه کوشا باشیم تا با تلاش خودمان هم قلب رهبر عزیزمان را خوشحال و هم روح آن عالم بزرگ را شاد کنیم.

عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه خاطرنشان کرد: از نعمت‌های بزرگ الهی این است که در مؤسسه‌ای قرار داریم که تحت اشراف رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی بوده و سالیان دراز از عنایت و الطاف و راهبری آیت‌الله مصباح(ره) در این مؤسسه برخوردار بوده‌ایم و امیدواریم بتوانیم راه آن عالم بزرگ را به‌خوبی ادامه دهیم.

انتهای پیام/ 137
پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۳
کد مطلب: 94815
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *